Fedezd fel velünk a város kincseit!

Szeretettel várjuk az érdeklődő családokat, baráti társaságokat 2020. szeptember 12-én  (szombaton) 14 órától a szarvasi Városi Könyvtár városismereti túrájára!

Ismerje meg nagy múltú városunk kulturális értékeit, nevezetességeit, történelmét. Tematikus útvonalak bejárásával játékos kalandozást tehet Városfoglaló játékunkkal! Hódítsuk meg együtt ezt a gyönyörű várost, fedezzük fel Szarvas Kincseit!

A kb. 1 órás helytörténeti sétához szükséges egy mobilinternettel rendelkező okoseszköz (telefon, tablet).

A szarvaskincsei.hu oldal segítségével végigjárhatunk egy túra útvonalat a Szakorvosi Rendelőtől a Városi Könyvtárig Urbancsokné Pljesovszky Ildikó élménydús történeteivel!

A túra végén a Könyvtár megújult kertjében friss pogácsával és a Muslincák vidám dalaival várjuk a résztvevőket!

A programon való részvételhez regisztráció szükséges, melyet megtehet a szarvasikonyvtar@gmail.com e-mail címen, telefonon a 66/312-745-ös telefonszámon, vagy személyesen a Vajda Péter u. 26. alatt.