Könyvtári szakmai kirándulás a Gödöllői Városi Könyvtár és Információs Központban

2019. május 21-én csapatépítő szakmai kiránduláson vettünk részt. A Gödöllői Városi Könyvtár és Információs központot látogattuk meg, ahol nagyon kedvesen fogadtak bennünket. A GVKIK 2014-ben Minősített Könyvtári Címet, 2018-ban Könyvtári Minőségi Díjat nyert el, így jó példával szolgál az ország könyvtárainak. A csodás épületükben körbevezettek bennünket, megismerkedtünk a felépítésével, működésével,  szolgáltatásaikkal, ahonnan ihletet merítettünk könyvtárunk fejlesztésére. Az utunk folytatásaként körbevezettek minket a Gödöllői Királyi Kastélyban. Délután bejártuk Gödöllő gyönyörű, megújult főterét, valamint az Erzsébet parkot.