Romantikus könyvjelzőkészítés Edinával az IFI-ben

Kevés olyan hely van Szarvason, ahol találkozhatnak a tizenévesek szabadidejükben, ahová mi szülők is nyugodt szívvel engedjük őket. A Városi Könyvtárban van egy nekik berendezett klubhelyiség, amit most középiskolások által 13-16 éveseknek szervezett programokkal szeretnénk elindítani.

Ez a közösség a fiatal diákok körére épül. Tizenévesek egy-egy délután szervezésével barátságos találkozási, beszélgetési lehetőségeket szeretnének kezdeményezni a Városi Könyvtár Ifjúsági-klubjában, ahol “Nem tabu” semmi. Az első alkalommal február 15-én egy kis csajos ajándékkészítést hirdettünk meg a Valentin nap jegyében, süti, szörp, zene kíséretében.

Köszönjük a segítséget Paraszt Csilla szervezőnek a Vajda Péter Evangélikus Gimnáziumból és  Kisné Szalai Edina közreműködőnknek! Nagyon szép egyedi könyvjelzők születtek!