Részt vettünk a Márai-program X. fordulójában

A program célja: a nemzeti kultúrkincs megőrzése, a hazai és a határon túli magyar kiadók által megjelentetett, értéket képviselő könyvek eljuttatása minél több olvasóhoz a hazai és a határon túli könyvtárakon keresztül; az olvasáskultúra fejlesztése; a kortárs magyar szerzők támogatása és megismertetése.

A Nemzeti Kulturális Alap Könyvkiadás Kollégiuma könyvtárunk számára lehetőséget kínált, hogy a Márai-program listájáról az intézményünk részére megállapított keret mértékéig, mely 150 000,- Ft, a Könyvtárellátó Nonprofit Kft. honlapján dokumentumokat rendelhessünk.

1. október 30-án megérkezett könyvtárunkba az általunk összeállított válogatás.

Összesen 14 db ismeretterjesztő, 11 db szépirodalmi, 20 db ifjúsági és 7 db hangzó könyvtári dokumentummal gyarapodott könyvtárunk állománya.

A moly.hu oldalon a Márai-program 2020 polcunkon többet is megtudhatsz a könyvekről: https://moly.hu/polcok/marai-program-2020

Amint kinyithat a könyvtár, bármelyik könyvet ki lehet kölcsönözni.