KÖNYVTÁR vs INTERNET

Az egy héten át tartó játékban részt vehet mindenki, aki kíváncsi arra, hogy mit tud a könyvtár nyújtani az internet korában.  Véleményünk szerint az internet nem helyettesíti a könyvtárat, hanem kiegészíti a könyvtárban elérhető hagyományos szolgáltatásokkal.

A Könyvtár vs Internet játék során a könyvtári szolgáltatásokat hasonlíthatják össze az interneten elérhető tartalmakkal. Kipróbálhatják mit nyújt a könyvtár és milyen lehetőségek rejlenek az internet világában.

11 „csata” vár a résztvevőkre:

– Folyóirat vs online újság

– Helytörténeti információk

– Kortárs költők versei

– Társasjáték vs online játék

– Elrejtett Tárgyak keresése

– Legyél Te a könyv főszereplője! Készíts „arcátlan” képet a hozzád illő könyvvel!

– Ebook vs nyomtatott könyv

– Hangoskönyv vs nyomtatott könyv

– Könyvtáros  vs online katalógus

– Szócikk a neten és a lexikonban

– Leporelló labirintus

További információk kérhetőek Szloszjár Edittől, a 66/312-745-ös telefonszámon, vagy a szarvasikonyvtar@gmail.com címről! Kövesd Facebook oldalunkat (www.facebook.com/szarvasikonyvtar), ahol folyamatosan osztunk meg tudnivalókat a játékról!

Vegyél részt Te is a csatában egyedül, családoddal, barátaiddal, osztályoddal!

Minél több csatában részt veszel, annál több élményben lesz részed!

A játékban részt vevők között 2019. március 29-én ajándékcsomagot sorsolunk ki!