Rajzpályázat

Készítsünk együtt adventi naptárat!

Az idei évben is egy különleges adventi naptár lesz a könyvtár ablakának téli dekorációja, melynek színes ablakaiban minden nap új rajz nyílik meg 2021. december 1-24-ig. Ezeket a rajzokat a pályázók alkotásaiból választja ki a három tagú zsűri.

Téma: Az Advent időszaka, a téli örömök, a karácsony.

Feltételek: Minél színesebb alkotásokat várunk, szabadon választott technikával. FONTOS, hogy  A/4-es méretben CSAK ÁLLÓ  formátumban készülhetnek a művek, mert csak így tudjuk elrejteni az adventi naptár ablakaiban. Minden gyermek csak egy alkotással pályázhat!

Korosztály: 1.-8. évfolyamos diákok

Beérkezési határidő: 2021.11.25.

A beküldött rajzokat szakmai zsűri bírálja. A legjobb 24 rajz kerül ki az adventi naptárba, a nyerteseket ajándékcsomaggal jutalmazzuk.

Minden beérkező munkát kiállítunk a könyvtár tereiben, ahol azokat 2022 február végéig lehet megtekinteni.

Az elkészült alkotásokat borítékban kérjük leadni a Könyvtárban (Szarvas, Vajda Péter u. 26) vagy a bejáratnál található postaládába dobhatják be. A borítékon tüntessék fel a gyermek nevét, iskoláját, évfolyamát, a szülő telefonszámát vagy e-mail címét.

Az alkotásokat közzétesszük a Városi Könyvtár Szarvas Facebook oldalán!

Információ: 66/312-745-ös telefonszámon vagy a szarvasikonyvtar@gmail.com címen kérhető.