Sétálj végig az 1848-49-es forradalom és szabadságharc szarvasi emlékhelyein a Városi Könyvtár VÁROSFOGLALÓ játékával!

1848. március 15-re emlékezve a Városi Könyvtár új túraútvonalat hozott létre a már ismert Városfoglaló játékában, aminek segítségével a forradalom és szabadságharc szarvasi emlékhelyeit járhatjuk be.

A séta bejárása egy mobilinternetes okostelefonnal követhető.

Az útvonal – a távolságok miatt – kerékpárral is bejárható.

• Írják be a mobilok böngészőjébe a szarvaskincsei kifejezést.
  • Kattintsanak a szarvaskincsei.hu linkre.
  • Kattintsanak a Játékok feliratra, majd az Egyéni játéknál nyomják meg a Start gombot
  • Keressék a Az 1848-49-es szabadságharc szarvasi emlékhelyei útvonalat és indulhatnak a Start beállítás segítségével!
  • A térképen a kérdőjel ikonra kell kattintani, amely megmutatja a pontos címet, a leírást és a kvízkérdést. A megválaszolás után a Tovább gomb mutatja a következő helyszínt, illetve az utasításokat.
  • A játék megszakítható és később folytatható!

Bővebb információért hívják a 66/312-745-es telefonszámot vagy írjanak a szarvasikonyvtar@gmail.com címre!

Reméljük, felkeltettük érdeklődésüket, és az időjárás is kegyes lesz hozzánk!