Ünnepeljünk együtt! - Országos Könyvtári Napok

A 2020. évi Országos Könyvtári Napok eseményei két jelentős évforduló köré koncentrálódnak. 30. születésnapját ünnepli az Informatikai és Könyvtári Szövetség, illetve 15. alkalommal kerül sor a könyvtári szakma legátfogóbb, legtöbb intézményt és résztvevőt megmozgató rendezvénysorozatára.

A Tessedik Sámuel Múzeum és Könyvtár programjai október 5-11. között:

2020. október 6. 10.00h A játékot te nyered, ha nagyobb a tenyered… – Interaktív irodalmi foglalkozás óvodásoknak Nyulász Péter íróval

2020. október 7. 16.00h Közönségtalálkozó Dióssy Klárival a Ridikül című televíziós műsor háziasszonyával

2020. október 8. 16.00h Medvegyné Skorka Anna: Három nemzedék alföldi konyhája című könyvének bemutatója

FONTOS! A rendezvények látogatása a járványügyi helyzet miatt regisztrációhoz kötött! Regisztrálni e-mailben a szarvasikonyvtar@gmail.com címen, telefonon 66/312-745-ös telefonszámon vagy személyesen a Könyvtárban lehet.

Október 5-11.

• Ingyenes beiratkozás régi és új tagjainknak!
  • Késedelmes olvasóinknak elengedjük a késedelmi díjat, ha visszahozzák a kölcsönzött könyveket!
  • Könyvbörze a Könyvtár előterében – könyvek 100,-;  300,- Ft-os áron, DVD-k, hanglemezek 300,-Ft/db áron!